تصفیه آب صنعتی و دریایی

دستگاه تصفیه آب صنعتی و دریایی industrial water filtration برای بهره برداری بهتر از فرایندهای صنعتی که بر پایه استفاده از آب تصفیه شده با دستگاه های تصفیه آب صنعتی می باشند استفاده می شود، از جمله فرایند گرم کردن، خنک کردن، اجرا، شستشو، تمیز کردن که هزینه های عملیاتی، خطرات احتمالی را کاهش می دهد.

انتخاب دستگاه های تصفیه آب صنعتی و دریایی مناسب

دستگاه های تصفیه آب صنعتی بی کیفیت سبب صدمات احتمالی به لوله ها و تجهیزات می شود. احتمال رسوب و خوردگی در بویلرهای بخار آب افزایش یافته و این نیاز به سوخت بیشتر جهت گرم کردن همان مقدار آب را سبب می شود.
در برج های خنک کننده نیز احتمال رسوب و خوردگی ایجاد می شود که آب بی کیفیت، گرم و کثیف داخل برج احتمال رشد باکتری و بیماری لژیونر که نتیجه ای مرگ آور می باشد را به وجود می آورد. همچنین تصفیه آب جهت بالا بردن کیفیت آب در تماس با محصول مانند نیمه رساناها و یا آب مربوط به خود محصول مانند نوشیدنی هاف داروسازی و … می شود.
آب های خانگی نیز در صورتی که اندازه گیری های بهداشتی مناسبی انجام نشود می توانند غیرقابل اطمینان برای آشامیدن شوند.

دستگاه های تصفیه آب صنعتی و دریایی واترسیف

شرکت رز آب صنعت به عنوان وارد کننده دستگاه های تصفیه آب استاندارد و با کیفیت صنعتی به روش اسمز معکوس در سایزهای مختلف و برای آب هایی با شرایط خاص چندین سال  است که آبی با کیفیت بالا در اختیار مشتریان خود می گذارد.
رزآب صنعت دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی را برای آب های لب شور و آب دریا با برندهای WaterSafe ، KFlow و Excellwater به مشتریان خود ارائه می دهد.
این شرکت دارای چندین سال تجربه در زمینه ساخت، نصب و بهره برداری و مشاوره سیستم های صنعتی تصفیه آب به روش اسمز معکوس می باشد.

 

اینجا را هم بخوانید   تصفیه آب صنعتی ، بهداشتی و انسانی